Helena: Valentin napi vallomás….

Meghallottam ezt a csodás zenét, s bennem ezeket a gondolatokat ébresztette:

Egy szép szerelmes levelet gondoltam a zene hátterének.

Közeledik a VALENTIN nap

Te elmondtál már mindent ami fontos?

Nem elég, ha csak Te tudod, lehet, hogy Ő is erre vár, hogy egy pár kedves szóval, csókkal fűszerezve feltárjad amit érzel.

“Mit is írjak, mi fontos és kimaradt…

Hisz ez a röpke élet, úgy elszaladt.

Bár van mire emlékezni, idézni a múltat,

S tán szavaink is olykor megfakultak.

De szívem szelencéjében őrzök még titkokat,

Kibontom hát, és eléd tárom azokat.”

Írta: Helena

Címkék: , ,
Tovább a blogra »